Rozmówca mojego drugiego odcinka Kwadransu z Pasją jest niezwykle pozytywna postać – Adam Mrowiec. Rozmowa została przeprowadzona 23.01.2018 na żywo na Facebooku na moim profilu prywatnym Wojciech Bąkowski. W szczytowym momencie zauważyłem 19 oglądających.

Adam jest zakochany w video marketingu. Pokazywanie się w internecie na żywo sprawia mu ogromną frajdę. W ten sposób buduje relacje z obecnymi klientami oraz zdobywa serca nowych. Adam prowadzi agencję marketingową, która specjalizuje się w doodle video. Jest to taka animowana rączka, która coś rysuje. A co szczegółach dowiesz się z nagrania  

Adama poznałem poprzez … telefon. Pewnego listopadowego popołudnia Adam do mnie zadzwonił. Ot tak 🙂 Chciał się dowiedzieć informacji zwrotnej odnośnie zakupionego przeze mnie e- booka “Go Live” . Pierwsza myśl jaka mi przyszła, gdy dowiedziałem się kto dzwoni to “WOW, ale zajebisty sprzedawca!” Bardzo szybko przeszliśmy na “ty” i wsympatycznej atmosferze przegadaliśmy z pół godziny.

Uwielbiam uśmiechniętych optymistów z pasją więc natychmiast rozpocząłem śledzenie poczynań Adama na jego funpage’u Doodle Wolf.  Adam współprowadzi z żoną program “Okiem wilka”, w którym z uśmiechem na ustach przekazują nowości ze świata video marketingu i social media. Samemu natomiast prowadzi program “Ask the wolf”, w którym odpowiada na pytania odnośnie video marketingu.

A teraz rozsiądź się wygodnie w fotelu i obejrzyj sobie jak można rozmawiać z pasją