W połowie stycznia 2017 roku obudziłem się z wizjonerską myślą “Tak! Będę nagrywał filmiki. Z córeczkami”. Opowiedziałem o tym pomyśle moim dziewczynom, które bardzo się z tego pomysłu ucieszyły. Choć te najmniejsze oczywiście nie miały pojęcia jak to się będzie odbywało. Po kilku dniach czteroletnia wówczas Paulinka powiedziała do mnie “Tato. Ja rozpocznę filmik mówiąc “Cześć. Tutaj Paulinka z Pasją”. Otworzyłem szeroko oczy, zaniemówiłem i … już wszystko było jasne … zostaniemy Rodzinką z Pasją” 🙂 

Do chwili obecnej w ramach serii “Dzieci z Pasją” nagraliśmy 25 filmów, które prezentowane są na naszych fanpage’ach, na kanale YouTube oraz w ofertach sklepu www. zabawkizpasją.pl. Ten pierwszy pokażę Ci na końcu. Zobaczysz wtedy jaką ewolucję przeszliśmy. Nad montażem czuwa niezawodna i dobrze się w tym czująca, Ola.

Celem tych filmików jest pokazanie emocji jakie towarzyszą zabawie ojca z córkami. Oczywiście marzy nam się zdobycie internetów i zdobycie dzięki temu fortuny 😉 Ale to wspólne doświadczanie świata ma nam pomóc być jeszcze bliżej siebie. I skutecznie pomaga w walce z lenistwem. Gdy mamy w danym dniu zaplanowane nagranie filmiku, dziewczynki jarają się tym od samego rana. Przygotowują, dopytują, stroją się i malują 🙂 Bywało tak, że byłem po pracy padnięty na ryj i nic mi się nie chciało, ale widziałem podekscytowanie dzieci. Nie było mocnych i musiałem zwlec cielsko z wyra i zabrać się do roboty. Nie mogłem zawieść dziewczynek. I potem oczywiście byłem z siebie bardzo zadowolony. Choć oczywiście nie zawsze jest sielsko. dziećmi targają różne emocje. Nie zawsze obie córeczki kończyły sesję nagraniową 🙂

Pierwszy z poniższych filmów był ostatnim pokazanym w ubiegłym roku. Zrobiliśmy go w zmienionej formule. Do tej pory na filmach zwykle pokazywaliśmy zabawki kreatywne. Tym razem poszliśmy w zabawki proste i śmieszne. Znacznie skróciliśmy i dodaliśmy napisy co staje się koniecznością gdyż 2/3 oglądających na Facebooku ogląda filmy z wyłączonym głosem. Filmik z nakręcaną szczęką był bardzo dobrze przyjęty więc zachęcam do obejrzenia. Nie zawiedziesz się 🙂

Wróciliśmy z filmikami po 3 miesięcznej przerwie. Z kolejną prostą i śmieszną zabawką. Nagranie to pochodziło z tej samej sesji nagraniowej co “szczęka”. W listopadzie rozpoczął się okres wzmożonej pracy związanej ze sprzedażą zabawek i niestety wszelkie zabawy marketingowe musiały. Filmik z unoszącą się piłeczką jest równie sympatyczny co szczęka. Wypuściliśmy go równo w 1 rocznicę naszego debiutanckiego filmu.

A oto pierwszy film nagrany w 2018 roku. Budujemy i prezentujemy zastosowanie kreatywnego domku dla lalek. Podczas tego filmu zaryzykowałem i zrobiliśmy również transmisję “live” na fanpejdżu Dzieci z Pasją. 

A na deser  pokażę Ci nasz pierwszy filmik, który został wyemitowany światu 31.01.2017 r. To był totalny chaos. Ale jaki kreatywny chaos. I radosny 🙂 A zresztą zobacz:

Serdecznie zapraszam Cię do obserwowania poczynań Dzieci z Pasją. A jeśli dasz serduszko i  skomentujesz to będzie nam bardzo miło. Jest to dla mnie motywacja, że warto dalej w to brnąć.