UWALNIA PTAKI ZAWODOWO

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na mój czwarty Wywiad z Pasją. Rozmowa została przeprowadzona 27.03.2018 na żywo na Facebooku na moim profilu prywatnym Wojciech Bąkowski. W szczytowym momencie zauważyłem 35 oglądających.

Moim gościem jest Beata Jurasz – psychopedagog kreatywności,life & business coach, trener międzynarodowego programu “Odyseja Umysłu”. Od 2015 roku prowadzi swoje autorskie show interaktywno-motywacyjne dla kobiet pt. “Uwolnij ptaka”.

Poznałem ją pewnego październikowego wieczoru. Usłyszałem wtedy, że kręci ją inspirowanie innych do zmiany kierunku życia na taki, który czyni człowieka szczęśliwym. Oraz, że została nominowana do nagrody LWICA BIZNESU 2017. Od Beaty dowiedziałem się o Odysei Umysłu. O tym, że z pasją od lat jest zaangażowana w organizację w Polsce tego niezwykłego festiwalu kreatywności dla dzieci i młodzieży. Zainspirowany bez chwili wahania postanowiłem, że ja też chcę w tym uczestniczyć. I uczestniczę. Jako sędzia 🙂 O tym jak swoim zaangażowaniem bawiłem się z kreatywnymi dzieciakami na Odysei Umysłu w Poznaniu już wkrótce przeczytasz w kolejnym wpisie.

To nie jest zwykły wywiad. To rozmowa, podczas której z pasją dociekamy co tak nas naprawdę teraz w życiu kręci. I dlaczego aż tak nas to kręci. Po co robimy to co robimy? Jakaż kosmiczna siła sprawia, że z tak wielkim zaangażowaniem i emocjami tworzymy ten swój niezwykły świat? Świat, który przyciąga innych.

A teraz zapraszam Cię na rozmowę z pasją. Beata tam bardzo się wczuła w rozmowę, że pierwszy kwadrans to w zasadzie ja mówię a ona mnie pyta 🙂 Koniecznie obejrzyj bo jest w tej rozmowie dużo pozytywnej energii!

Beatę możecie obserwować o tutaj: http://uwolnijptaka.pl/https://web.facebook.com/profile.php?id=1426826850