[SZAMAN MARKETINGU]

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na mój piąty Wywiad z Pasją. Rozmowa została przeprowadzona 13.03.2018 na żywo na Facebooku na moim profilu prywatnym Wojciech Bąkowski. W szczytowym momencie zauważyłem 23 oglądających.

Moim gościem jest Bartosz Langa – nowoczesny przedsiębiorca, współwłaściciel kilku biznesów, który specjalizuje się w niesztampowych marketingach. Marketingach, które porywają oraz przynoszą zyski.

Bartosza poznałem 3 lata temu ciemną, mroźną nocą w ratraku, który wiózł nas pod górę do Schroniska na Hali Miziowej. Gdy w połowie drogi ratrak się zepsuł, Bartosz wyjął z plecaka tajemniczy, wysokoprocentowy napój, który z pewnością nie stał na sklepowej półce 🙂 Owy magiczny trunek skutecznie mnie rozgrzał i pomógł w ponad godzinnej wspinaczce.

Obejrzyj to nagranie a dowiesz się cóż to za diabelski eliksir tak dodaje siły i wiary w swoje możliwości. Liczę na to, że wydobędę z Bartosza i inne receptury na skuteczne, zwariowane kampanie marketingowe.

To nie jest zwykły wywiad. To rozmowa, podczas której z pasją dociekamy co tak nas naprawdę teraz w życiu kręci. I dlaczego aż tak nas to kręci. Po co robimy to co robimy? Jakaż kosmiczna siła sprawia, że z tak wielkim zaangażowaniem i emocjami tworzymy ten swój niezwykły świat? Świat, który przyciąga innych.

A Bartosz tworzy między innymi o tu: https://web.facebook.com/balanGOpl/ ihttp://balango.pl/