[PASJONAT TWORZENIA]

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na mój szósty Wywiad z Pasją. Rozmowa została przeprowadzona 20.03.2018 na żywo na Facebooku na moim profilu prywatnym Wojciech Bąkowski. W szczytowym momencie zauważyłem 26 oglądających.

Chciałem z nim porozmawiać w kwietniu, ale Andrzej zaraz opuszcza nasz piękny kraj i przez kilka najbliższych miesięcy będzie pracować zdalnie z cholera wie skąd 🙂

Poznałem go około 2 lata temu, gdy postanowił, że teraz pomieszka sobie w Toruniu. Długo w Toruniu miejsca nie zagrzał, ale dał mi się poznać jako człowiek wielu talentów. Człowiek z pasją. Podróżnik, mówca publiczny, maratończyk, autor popularnego bloga http://jamowie.to/, twórca mat edukacyjnych do nauki programowania i gry w szachy. Na co dzień spaja internet. Projektuje strony www (między innymi stworzył niesamowitą stronę, na której to właśnie jesteś), robi projekty i prezentacje oraz dba o prawidłową komunikację marek. Dla Andrzeja największą pasją samą w sobie jest działanie. Powiedział mi, że nie potrafi siedzieć w miejscu. Musi ciągle coś robić, mieć zajęcie, przez co łatwo popada w pracoholizm ;).

Poczynania Andrzeja możesz śledzić o tu: http://jamowie.to/
Najnowsze dzieło Andrzeja – maty edukacyjne dla dzieci o tu: http://kodujmata.pl/
A nowa marka Andrzeja “Brave New”, która dopiero co wystarowała: https://www.bravenew.pl/

Zapraszam do obejrzenia naszej emocjonującej rozmowy. Zapraszam na aż trzy kwadranse z Pasją!