Z miłości do córek.

Z akceptacji kreatywnego rozwoju.

Bo chcę byśmy z wyobraźnią odkrywali świat.
Bo chcę byśmy byli kreatywni i aktywni.
Bo chcę byśmy żyli z pasją i byli na TAK!

Cześć. Nazywam się Wojciech Bąkowski. Jestem Tatą z Pasją.

To znaczy, no wiesz, jestem zwykłym tatą. Jakoś szczególnie się w tłumie nie wyróżniam. A jednak … jestem niezwykły. Tak sobie przynajmniej mówię każdego poranka ? Bo z każdym dniem chcę od życia więcej. Będąc człowiekiem aktywnym, ciekawskim, pozytywnie zwariowanym pokazuję córeczkom, że można doświadczać życia inaczej. Z emocjami. Z pasją. Kocham jak coś się dzieje. Uwielbiam testować swoją wyobraźnię. Pokazuję córkom jakie mają możliwości by z pasją kreować swój piękny świat. Świat nieskażony ograniczeniami. Świat wypełniony miłością, kreatywnością i wolnością.

Uważam, że nie wystarczy wspierać dziecko słowem. Trzeba je wspierać przede wszystkim czynem. Swoim przykładem. Dlatego też tak często się wygłupiam. I prawdę mówiąc sprawia mi to wielką frajdę 🙂

Proszę poznajcie towarzyszy mojej Podróży z Pasją: 5-letnią córeczkę Paulinkę z Pasją,  3-letnią Asię z Pasją i wiecznie młodą żonę Olę – Mamę z Pasją. Wszystkie trzy dziewczyny codziennie zaskakują mnie swoim pasjonującym odkrywaniem świata.

Nie jest moim celem nikogo edukować i mówić co jest dobre a co złe. Bo co ja tam wiem ? Publikuję to co mi w duszy gra i to co mi przyjemność sprawia. Jeżeli w tym co robię widzisz wartość dla siebie, to bardzo, ale to bardzo się cieszę.

Na facebooku odnajdziesz mnie tutaj: Wojciech Bąkowski. Prowadzę również dwa fanpejdże związane z moją firmą i moja pasją:  Zabawki z Pasją  Dzieci z Pasją

Jeśli masz jakiś pomysł co mógłbym robić inaczej, ciekawiej, a może we współpracy z Tobą to koniecznie skontaktuj się ze mną. Uwielbiam rozmawiać z niezwykłymi ludźmi.

Kilka dodatkowych słów o mnie:

Jestem przedsiębiorcą. Prowadzę sklep internetowy z kreatywnymi zabawkami www.zabawkizpasją.pl. Swoją firmę, a co za tym idzie marketing i kontakt z klientem otaczam ponadprzeciętną wyobraźnią. By dookoła było dużo uśmiechu ? Jeśli masz poczucie humoru to zdecydowanie spodobają Ci się zakupy w moim sklepie 😉

Kręcę filmiki przedstawiające zabawę ojca z córkami, z których bije miłość, pasja i zaangażowanie. Oraz oczywiście humor. Liczę na to, że dzięki temu projektowi córeczki staną się coraz bardziej pewne siebie i  coraz mniej nieśmiałe www.dziecizpasja.pl.

Jestem gospodarzem programu „Kwadrans z Pasją”. Jest to krótka, emocjonująca rozmowa z niezwykłymi osobami, podczas której dociekamy, dlaczego to co robimy aż tak bardzo nas kręci i pasjonuje. W tym projekcie nie tyle “CO” mówimy jest ważne, ale “JAK” o tym mówimy.

Każdego tygodnia ćwiczę wystąpienia publiczne w Toruń Toastmasters. Jest to miejsce, w którym staję się coraz lepszym mówcą, liderem oraz nabieram pewności siebie. To właśnie tam w warunkach laboratoryjnych mogę eksperymentować przekazywanie emocji, humoru i testować kolejne obszary swojej wyobraźni

Jestem zakochany w teatrze improwizacji. Każdego tygodnia ćwiczę na warsztatach sztukę improwizacji. Trenuję spostrzegawczość, szybkość reakcji czy budowanie relacji. Wprowadzam w swoje życie coraz więcej akceptacji. Sprawia to, że czuję się szczęśliwym i lepszym człowiekiem.

Jestem marzycielem, przedsiębiorcą, wariatem. Jestem na Tak.

Wojciech Bąkowski
Tata z Pasją